|   Telefon: 23 654 34 44   | turystyka@regionymlawa.pl |

O nas

 


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Spośród wielu tras wycieczkowych proponowanych przez BTU "Regiony" mogą Państwo wybrać odpowiedni program dla siebie, który dostosujemy do wieku, zainteresowań i możliwości finansowych.

 

Zapewniamy kompleksowe świadczenia związane z realizacją programu wycieczek, tj. noclegi, wyżywienie, transport autokarami turystycznymi, przewodników, bilety do miejsc zwiedzania wymagające rezerwacji, bilety do teatrów, na występy estradowe, do kin, bilety na rejsy statkami, ubezpieczenie NNW i KL uczestników wycieczki i inne.

Zainteresowanym wysyłamy szczegółowe programy wycieczek.

W razie większego zainteresowania naszą ofertą dojedziemy w umówionym terminie na miejsce do szkoły lub firmy.

BTU "Regiony" jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych województwa mazowieckiego pod nr: 796


Monika - właścicielka BTU REgiony z uprawnieniami pilota wycieczek krajowych i zagranicznych. Zainteresowania: literatura faktu, teart, muzyka tradycyjna, podróże geograficzne i duchowe :)Monika -
właścicielka BTU Regiony z uprawnieniami pilota wycieczek krajowych i zagranicznych. Zainteresowania: literatura faktu, teatr, muzyka tradycyjna, podróże geograficzne i duchowe :)


Marianna -
przewodnik i pilot turystyczny z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wycieczek krajowych i zagranicznych. Profesjonalizm łączy z pasją krajoznawczą. Zwolenniczka letnich wypraw górskich w Tatry i amatorka zimowego "białego szaleństwa".


           Gwarantujemy dobry poziom świadczeń i obsługi.


 
Biuro Turystyczno-Usługowe
REGIONY

ul. Sportowa 12A,
(wejście od ul. Sienkiewicza)
06-500 Mława
tel./fax: 23 654 34 44,
kom. 693 875 444
kom. 695 287 965

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organizujemy:

- Wycieczki dla szkół i firm krajowe i zagraniczne (Litwa, Ukraina, Słowacja, Czechy, Niemcy, Francja, Włochy, Słowenia, Chorwacja, Grecja, Austria, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Łotwa, Estonia,  Finlandia, Szwecja, Dania) weekendowe i integracyjne (zwiedzanie, wypoczynek, rozrywka) wyjazdy do teatrów, na występy estradowe, do muzeów, itp.

- Wycieczki dla małych grup zaprzyjaźnionych - dla amatorów krajoznawstwa i poznawania miejsc niezwykłych, z dala od popularnych szlaków - wyjazdy na dobre spektakle teatralne (Warszawa, Olsztyn, Płock, Toruń)


Oferujemy:

- ubezpieczenia turystyczne NNW i KL Usługi wydawnicze
- przygotowanie edytorskie książek, broszur i innych publikacji do druku (redakcja językowa i techniczna, korekta)

Informujemy, że używamy plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.


OK